KW, Studio City - Armen Ohanian
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 552 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  2629 Country Club, Glendora, CA 91741

  Listed By: REALTY ONE GROUP MASTERS, 909-896-7980, Hisham Fakih
  I ri - 498 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  5218 Sumner, Los Angeles, CA 90041

  Listed By: Fortune Weavers Realty Inc., 949-351-6959, Janeth Boctor
  I ri - 1 064 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (22d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  11667 Francis, Chino, CA 91710

  Listed By: Re/Max Top Producers, 626-375-7978, Matthew Serrano
  I ri - 2 215 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (40d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  418 Saint Augustine Avenue, Claremont, CA 91711

  Listed By: COMPASS, 310-978-5330, SIMON RIHANA
  I ri - 1 563 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (2d)
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  20001 Hiawatha, Chatsworth, CA 91311

  Listed By: JohnHart Real Estate, Armenuhi Nikoghosyan
  I ri - 5 135 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  5 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  27359 Dialogue, Valencia, CA 91381

  Listed By: Toll Brothers Real Estate, Inc, [email protected], Joyce Lee
  I ri - 773 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (9d)
  6 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  15330 Del Gado, Sherman Oaks, CA 91403

  Listed By: Your Home Sold Guaranteed Rlty, Troy Huerta
  I ri - 98 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  7821 Portico, Orange, CA 92867

  Listed By: Seven Gables Real Estate, 714-315-8120, Douglas Willits
  I ri - 1 582 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  9654 Woodford, Pico Rivera, CA 90660

  Listed By: Realty Source Inc., [email protected], Justin Hebert
  I ri - 724 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (26d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  23564 County Line, Chatsworth, CA 91311

  Listed By: RE/MAX of Santa Clarita, Mark Allan
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Armen Ohanian
  Numri i licencës: DRE# 00957049

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  blhvuisd3e0882aaegag
  KW, Studio City
  4061 Laurel Canyon Blvd Studio City, CA 91604
  Zyrë

  Armen Ohanian
  Real Estate Consultant DRE# 00957049
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.